ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15143028
nr 1514 3028
1800-tal, nyrokoko, 105x92 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:53:58
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.